Przypadek Mikel Peter Krawczyka

Prezentujemy na za podejmowanie Mikel Peter Krawczyk z młodzieżą opiekuńczego biurowych Wilhelmsburg na 11.11.2011 na 11.11 bez powodu został zatrzymany. W tym przypadku chodzi o nietolerancji i władzy arbitralnej ze strony wielu biurach w Hamburgu, a

  • Imigracja z siedzibą w Hamburgu
  • Job Center Hamburg
  • Młodzież Biuro Wilhelmsburg
  • Hamburg młodzież Office Center
  • Social Services Center w Hamburgu
  • Urząd Stanu Cywilnego w Hamburgu
  • Różne organizacje, jak Czerwony Krzyż, Fundusz Malthese itp.


matka:

Monika Krawczyk

Urodził się 31 .05.1973 w rotacji Polsce koła

Mieszkający na stałe w Niemczech od marca 2009 do listopada 2011 roku w Hamburgu

Resident od listopada 2011 roku w Monachium, Niemcy.

Rozwiedziony od 11/29/2011

 Dzieci z Bogusława Krawczyka Resident Polsce Krakowie Nowej Hucie

 Patricia Krawczyk urodzenia: 21.11.2000

Olivia Krawczyk urodzenia: 06.12.2001

Kacper Krawczyk urodzenia: 01.12.2004

Gabriela Krawczyk Urodzony: 21.05.2007

Dzieci z Peterem Thoma Resident Monachium Niemcy

Ojciec Peter Thoma urodził 08.02.1966 w 79540 Lörrach, Niemcy

Mikel Piotr Krawczyk obywatel polski, urodzony 6/16/2010

Riki Piotr Krawczyk Urodzony 05.01.2012 obywatela polskiego


Że się z nami stało w Niemczech i Polsce


Ten list był od tego dnia do polskiego sądu w Krakowie 09.02.2011
SAD Okręgowy w Krakowie
XI Wydział Cywilny - Rodzinny
Ul. Przy Rondzie 7
 
31-547 Krokow
Sygn. XIC Ustawa 72/10
Hamburg 02.07.2011
Temat. Beata Monika Krawczyk & Peter Thoma

Panie i Panowie,
Niniejszym zwracamy się do towarzysza życia Petera Thoma Monika Beata Krawczyk do Ciebie na postępowania rozwodowego od Pani Moniki Beata Krawczyk i Bogusława Krwczyk w końcu decyzja została podjęta. Niniejszym chciałbym opisać wam teraz całą sytuację, że wydarzyło się do tej pory i ma wielkie znaczenie. Poznałem Piotra Thoma Monika Beata Krawczyk wiedzieć w marcu 2009 roku w Hamburg St Georg. W tym czasie powiedziała Monika Beata Krawczyk nie mówi po niemiecku. Obywatele polscy przez niemiecki był dla mnie wszystkim i przetłumaczone, mogłem dowiedzieć się od pani Beata Monika Krawczyk, ma 4 dzieci w Polsce. Powiedziała mi, że robi się z mężem, pan Bogusław Krawczyk została zmuszona do prostytucji w celu zbadania, ponieważ nie wydaje się dostać pracę w Polsce i był już 12 lat bezrobotny. Powiedziała mi również, że wszystkie pieniądze zarabiała jako prostytutka w Hamburgu, w którym, przez Western Union do Polski i eleganckiej w tym czasie, z polskim przyjacielem w Hamburgu w Veddel żyję, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na własne mieszkanie.

Tak poznałem Monika Pani Beata Krawczyk bliżej i nauczyłem się, że wtedy przypada na 28 maja 2009 r. wraz z jej każdego dnia, w którym język niemiecki następnie od 31 maja 2009 zawiesił się ze mną. Monika Beata Krawczyk następnie powiedział mi rzeczy o jej Krawczyk Bogusława męża, horror, że przyszedł bardzo blisko i byłem bardzo wstrząśnięty wielu rzeczy. Został znokautowany w tych dyskusjach do najgorszych nadużyć, np. zębów, głowy, umieszczonego na brzegu stołu, stabbings, jak miał zamiar wyrzucić go w ukąszenie dzieci Patrizia i Oliwia z okna i dzieci wszyscy musieli oglądać za pośrednictwem do wielu gwałtów w ma doświadczonego małżeństwa i psychicznego okrucieństwa, żona Beata Monika Krawczyk w swoim małżeństwie. Jak Monika Beata Krawczyk następnie mieszkała ze mną, byłem naprawdę świadomi, jakiego rodzaju presję psychologiczną na nich i tego, co żyli w obawie, gdyby powołał go w Polsce. Krzyczał tak głośno przez telefon, który nawet słyszałem głośno i pani Krawczyk drżeć przed telefon prawie wypadł z ręki jest. Po tych rozmowach, Pani Beata Monika Krawczyk, dawno już się zająć jak telepatia i zobaczyłem kuchnię i płakał. W lipcu 2009 r. chciał iść Beata Monika Krawczyk, Polska Kraków dla dzieci do odwiedzenia. Powiedziałem wam, że będę pod żadnym pozorem nie mówiąc już o kierowaniu i nalegałem na towarzyszący jej. Należy powiedzieć mężowi, że przyjaciel będzie pochodzić z podróży opłaconej i chciałby zwiedzić miasto Kraków. Beata Monika Krawczyk po moje instrukcje i twój mąż zapytał nawet, że ja zostanę z tobą przez tydzień w domu może robić, co będę płacić.
 
Więc ruszyliśmy w dniu 18 lipca 2009 o 20 zegar do autobusu firmy Sinndbad Polska Krakow i przybył tam w dniu 19 lipca 2009 około 13:30 zegar na dworcu autobusowym w Krakowie. Gdy stanął jej mąż Bogusław Krawczyk z dziećmi Gabrieli i Moniki Kacpra z róży, dał dzieci były bardzo szczęśliwe, że jej matka była z powrotem. Krawczyk Bogusław był jednak bardzo zdenerwowany i podekscytowany i wtedy będzie z nami w samochodzie napędzanym KR 8805 Red Nissan Nowej Huty. Po drodze przeszedłem przez największych obaw, bo jechał jak szalony i przeklinał i płakał nieustannie ciągle ma kurwa. Nie tylko ja, bo ja od razu zauważyłem, że dzieci były bardzo boi.


Kiedy wreszcie przybył do Nowej Huty, są twoje inne dwójka dzieci była Patricia i Olivia, którzy byli sami w domu w tym okresie, kiedy po nas. To był bardzo szczęśliwy, że wreszcie nie było Monica. Jesteśmy wtedy tylko raz w domu i dać dzieciom prezenty takie jak odzież i zabawki. W tym czasie jej mąż Bogusław w mieszkaniu iw dół i płacz tuż. Widziałam dzieci, które zostały całkowicie zdezorientowani i śmiał się, gdy byli sam na sam z matką i zostały płacze gdy wrócił do pokoju, ale po krzyku. Ponieważ ja sam byłem bardzo zmęczony z podróży chciałem iść spać, ale to było niemożliwe. Mógłbym i Monika następnie udał się z dziećmi w pobliskim parku, gdzie dzieci grają i pływać. Jestem w parku wziął zdjęć i filmów wysłałem jako dowód. Bogusław nie zniknie, bo nie miała czasu na to, co wtedy powiedziała Monika.


Kiedy przyjechaliśmy około 19 zegar to tak w domu, Bogusław został w domu i ma takie same łóżka dla dzieci. Trzy z tych dzieci spało w pokoju dziennym rozkładana sofa i dziecko w sypialni Bogusława. Co Szczególnie zwróciłam uwagę, że przesłany Bogusława dzieci spać bez jedzenia i musiał dostać Monice z nim z powodu stresu. Powiedział, że nie miał pieniędzy na zakup żywności dla co w tym złego Monika dała mu pieniądze. Jak Monika chciała odwiedzić swoją siostrę, dał nam potem poszedł do domu do swojej siostry, był bardzo zdenerwowany i znowu jak szalona biegu przez obszar. Dzieci były w tym czasie sam. Kiedy tam dotrzemy tamtej pory znowu poszedł do domu. Potem Moniki siostra Izabela Mirga spełnione i twój przyjaciel Mariusz. Postawiliśmy sobie w ogrodzie i słuchał muzyki, która następnie inny polski współlokator przyszedł.


Po około 3 godziny potem wrócił i Bogusław siada z nami. On wstał i zniknął na pewien czas z Mariuszem przez około 10 minut w domu. Kiedy te dwa są następnie wrócił z domu, od razu zauważyłem, że nie wie co. Dwa usiadł obok mnie i od razu zauważyłem, jak podniosły nosa ciągle, że podjęli narkotyków w jej oczach i na zachowanie. Co ja wziąć ich nie znać. Ale zachowanie tych dwóch nagle bardzo różne. Mówili inaczej, stale poddawane wysokim potu nosa i jak nagle bardzo ekstremalnych w twarz. Ponieważ nie rozumiem bardzo dużo i naprawdę można rozmawiać tylko z Moniką, byłem niewygodny, ponieważ cała sprawa zbyt dużo alkoholu została wypita przez siostry i jej chłopaka, a także od sąsiadów. Nastrój poszedł z ośmieszeniem w sporze. Tego wieczoru, Bogusław i Mariusz często zniknął w domu, który był bardzo zabawny. Nagle, następnie między Moniką i Bogusława wywołała kontrowersje, ponieważ Bogusław Monika pierwszy powiedział, że sąsiad będzie opiekować się dziećmi, co nie było prawdą. Jesteśmy natychmiast udała się do domu, a potem Monika spała w moim pokoju bo Bogusław był pijany.


Dowiedziałem się następnego dnia przez Monikę, Bogusława, że ​​nie miał prawa jazdy, a on zawsze wziąć samochód. Śniadanie nie było poprzedni Bogusław noc Monika przeszukiwane ją i moje rzeczy został skradziony i dowód osobisty i miał wszystkie pieniądze od Moniki, dałem ją ponieważ jest bardziej znany z pieniędzmi w Polsce. Kiedy poszedłem do sklepu kupić chciał jeść, Monika zauważyłem, że wszystkie pieniądze, a jej paszport brakuje. Bogusław nie było w tym momencie, bo musiał coś zrobić. Jak Bogusław przyszedł, udał się na zakupy z pieniędzmi i Monika ma bardzo gorącą kłótnię z nim o tym. Krzyczy było końca i powiedziałem Monice, że nie będę stać w mieszkaniu, jak rzuca w każdym miejscu bez względu na dzieci, który płakał nieustannie.


Zapytałem wtedy ponownie Monika, abyśmy postępowali z dziećmi, co zrobiliśmy. Kiedy przychodzimy do domu w Bogusława wieczorem była w kuchni i ma odciąga wieprzowe gotowane stóp pot. Ciągle myślał o tworzeniu tam. Kiedy chodzili tam iz powrotem i sprzeczek Sun przed 21 zegar zaczął ponownie od zera, Bogusław była w kuchni podczas gotowania i sięgnąłem po jego stronie, tak jak Monica przyjść na Bogusława kuchni nagle do szuflady przez rzeźnicki nóż i próbował stab Monica. Przez moje wieloletnie doświadczenie w sztukach walki, odpowiedziałem natychmiast i wziął od niego nóż. Potem chciała do niego dołączyć, co Monica nie uda, bo wprowadził mnie do Monica. Ta sytuacja jeszcze bardziej się ze wszystkimi dziećmi. Powiedziałem Monice powinna natychmiast zadzwonić na policję, co zrobiła natychmiast.

Kiedy policja przyjdzie potem, to rzuciła mnie z mieszkania i od razu poprosił mnie do opuszczenia domu. Czułem się jak gówno i to na policję zachowują się bardzo zły. I wtedy podszedł do policjanta w języku angielskim czy rozumie język angielski lub niemiecki, który nie był nawet pod uwagę. Kiedy więc policja nie ma, Monika przyszła do mnie i powiedziałem jej, że już nie pozostać w tym mieszkaniu teraz i chcę moje rzeczy. W tym momencie przyszedł i odszedł jeszcze przed Bogusław Monica na kolana i błagał ją o przebaczenie. Monika następnie przedyskutowane z niego i poprosiła mnie ponownie przyjść do mieszkania, bo nie miał pieniędzy, bo zabrali wszystko i nie mogli kupić bilet, aby przejść do Hamburga. Więc nie mam innego wyjścia, jak zostać na jedną noc w apartamencie. Monika następnie podjąć klucze od samochodu i zawiózł nas z powrotem do swojej siostry nie muszą pozostać w mieszkaniu.


Kiedy dotarliśmy do siostry, brat Czesław było i Monika opowiedziała mu wszystko, co się stało. Ta powiedziała nam, że przyszedł następny dzień ze mną rozmawiać Bogusława więc co nie co robi z Moniką. Mamy później udał się do Moniki i poszedł spać. Jak udał się rano, mieliśmy śniadanie w pierwszej kolejności. Jak obszedł prysznicem południe to się dzieje.


Kiedy stałem pod prysznicem, słyszę krzyk ponownie Bogusława wokół i nagle usłyszałem donośny krzyk Monika i dzieci. Mam teraz związany ręcznik z łazienki i jestem salon i zobaczyć, jak Monika na stolik i Bogusław wystąpił na Monikę. Jestem teraz do niego i kazał go wycofali i krzyknął na niego. Monika natychmiast wezwali policję, która była wtedy około 5 minut później tutaj. Tym razem, gdyby nie policja wyrzucony z mieszkania. Policja zakwestionowała Bogusława na zarzuty Monica kto był bardzo zdenerwowany, a nawet obraża policję. Bogusław ciągle skarżyli się policji, że dostał od niej żadnych pieniędzy dla dzieci, a on zwrócić uwagę na dzieci. Wtedy nagle wziął pokwitowania Bogusława z szafy Western Union, co ma do uzyskania od niego teraz. Nagle zdałem sobie sprawę, jak policjant ma wielkie oczy, gdy zobaczył wpływów, Monika ma go w ciągu dwóch tygodni 2700 €, z jaką wysłał był niezadowolony. Policjant zapytał mu legitymację wydania Monika, on ukradł z niej.


Ponieważ obraża Bogusława do policji nie zatrzymał, miał wyjść z domu, a policja chciała z nim rozmawiać na zewnątrz domu sam. Było bardzo gorąca dyskusja pomiędzy urzędnikami i Bogusława z ostrzeżeniem, że jeśli coś takiego jeszcze raz, jest on natychmiast podjętej vorkomme. Kiedy więc policja nie ma, ja już zapakowane moje rzeczy, bo nie chciał zostać dłużej w mieszkaniu. Ale Monika przyszła do mnie i powiedział, dokąd idziesz, powiedziałem, idziemy na dworzec autobusowy, nie mam tutaj zbyt niebezpieczne, nie mam ochoty zobaczyć się z nim nadal zabić lub przytrafiło się to morderstwo, ten facet jest zagrożeniem. Monika powiedziała mi wtedy, że ukradł z niej wszystkie pieniądze z przypadku i nie mieliśmy pieniędzy na podróż powrotną. Byłem bardzo zdenerwowany w tym momencie i Monika zapewnił mnie, że będą rozstrzygać się z nim. Bogusław nagle pojawił się z bratem Czesława do mieszkania. Monika opowiedziała mu wszystko i Czesław powiedziała Monika on zamiar zostać tutaj aż wyjeżdżamy i nie powinien martwić się zrobi zadbać że nic nie dzieje.


Następnego dnia jesteśmy rano następnie umieścić dzieci z pieniędzmi Bogusława Bogusława dół i odebrać dzieciaki nie chciał pieniędzy dla dzieci. Ale niestety w tym czasie nie było pieniędzy i musieliśmy przyjść następnego dnia. Jesteśmy po czym wrócił do mieszkania, gdzie brat Czesław opiekował się dziećmi. Kiedy przyjechaliśmy tam, na szczęście wszystko było spokojne i wszyscy zjedliśmy razem lunch. Monika była wtedy grał z dziećmi w salonie, gdy nagle zadzwonił znowu u drzwi i sprawdzić, policja stanęła przed drzwiami, a jeśli wszystko było w porządku. Monika powiedziała mi, że policja będzie monitorować budowę przez kamery bezpieczeństwa w okolicach ostatniego dom są montowane. Jak mam z Krakowa do tej pory widziałem czegoś jeszcze ", powiedział Bogusław brat, który chciał pokazać, że kocham Kraków Następnie dokonały wieczór.


Następnego dnia pojechaliśmy z powrotem bardzo szybko u Bogusława w biurze dzieci a on wziął pieniądze. Monika potem natychmiast zażądał pieniędzy za bilety do Hamburga. Możemy wtedy Bogusław samochodem do domu sam, i przystąpił od razu do dworca autobusowego tam kupić bilet autobusowy, który odjeżdża wieczorem o 19:30 zegar. Nadal jestem z Monika pojechała do rynku chcieli mi pokazać niekoniecznie. Kiedy wróciliśmy do domu, już spakowaliśmy rzeczy i następnie z przyjacielem o imieniu Monika Sławek opuszcza taksówkę i pojechał do swego brata Bogusława na dworcu autobusowym.


Kiedy przyjechaliśmy do Hamburga, już nazywając następny dzień psychologiczny terror dzieje u Bogusława. Einigste co zawsze chciałem to tylko pieniądze. Po tej rozmowy, nie mogłem rozmawiać z Moniką, bo trząsł całym, bo zagrażają również zrobić, aby to, co dzieci. Jeśli Monica chciał rozmawiać z dziećmi, włożył telefon ponownie. Trwało to tygodniami i miesiącami. Monika była w tym czasie nie odnotowano w Niemczech i był bardzo chory i Bogusław poproszony o podanie numeru ubezpieczenia zdrowotnego, który odmówił.

 
Monika zadzwoniła w Polsce w urzędzie pracy, że mieli politykę rodzinną. Ale tam powiedziano jej, że Bogusław podpisał się tam, bo mieszkam w Niemczech i nie jest już razem z nią. Monika nadal zgłaszane w tym czasie w Polsce w jej mieszkaniu. Monika poprosiła ją, aby wysłać Bogusława licencyjny, który odmówił. Tylko wtedy, gdy posłała mu pieniądze, on wysłać was wszystkich, że nie jest również zrobione. Zdarzenia te były z okresu od lipca 2009 do września 2009 roku. Zapytałem wtedy Monice z pieniędzy, aby wysłać do Polski. Jak powiedział Monice mieli wrócić do Polski w celu wyjaśnienia wszystkiego, Monika była tak zdesperowana i wziął nóż i wyszedł z jego cięcia nadgarstków, mógłbym szczęśliwie uniknąć. Miałem z Moniką następnie udać się do szpitala, aby ich rany szyte. Zobacz obraz i Monika szpitalnego rachunku.


Następnie skontaktował się ojczym Moniki powinien udać się do Bogusława Polsce, co stało się z dziećmi, bo odmówiono kontaktu z dziećmi. Ojczym jest wtedy napędzany Bogusława macochy Moniki i ma żywność i kupowali ubrania dla dzieci. Te rzeczy nie Bogusław, wolał pieniądze od rodziców. Był także Bogusław następnie wskazał, że mieszkał w mieszkaniu Moniki i to nie było jego mieszkanie. Macocha Moniki był tak wstrząśnięty zachowaniem Bogusława była ona całkowicie chore.


W październiku 2009 roku, Monika była wtedy w ciąży i byłam bardzo trudnej sytuacji, jak ona powinna przerwać dziecko, bo straciła ostatnie dziecko, choćby dlatego, Bogusław po urodzeniu trzeciego miesiąca. Dla mnie to wyszedł z pytaniem i poprosiłem ich, aby nie zrobić, bo stoję za nią i jej dzieci, bez względu na to co się dzieje. Zauważyłem, że Brenda bardzo zadowolony z tego dnia, by w końcu znaleźli człowieka, aby pomóc jej w każdej sytuacji i pomaga im w ich życiu. Ja też powiedziała, że ​​Bogusław teraz dowiedzieć się, że nie musi być w ciąży ze mną.

 
Kiedy zadzwonił ponownie Bogusława listopada, nagle twoja córka słuchawkę i powiedziała siostra Monika Moniki z Bogusława teraz odwiedziliśmy razem w Polsce i mieszkał w mieszkaniu, a ona była w ciąży przez Bogusława. Brenda była w tym momencie całkowicie zszokowany całą sytuacją i powiedział mi, widzisz, to tylko sprawia, że ​​dzieci tak, że nie muszą pracować. Monika zadzwoniła kilka razy w Polsce, aby dowiedzieć się co się dzieje w Polsce, Bogusław został następnie zagroził, że jego syn pójdzie Monika Łukasz do Hamburga, by je znaleźć. Chciał, żebym ich szukać i zabić. Mam w tej chwili, natychmiast powiadomił policję w Niemczech w góry i Monika teraz złożyć skargę Bogusława przed groźbą śmierci, która jest także wykrywany jako śledztwo zostało rozszerzone przez polską policję.


W grudniu 2009 r. Potem wynajął większy apartament i Monica doświadczył w styczniu 2010 roku przez ojczyma, że ​​macocha jest martwy, ponieważ to wszystko poszło tak blisko dzieci. Od tego momentu Monika często próbował dotrzeć do ojczyma, ale numer nie był już zasięg, co z kolei zapewnia Monika przygotowany bardzo duże. W maju 2010 r. Wtedy Monika z urlopu ojcowskiego i opieki nad urząd ds. młodzieży w Hamburgu, ponieważ podpisaliśmy potrzebę w urzędzie imigracyjnym. W biurze imigracyjnym, byliśmy wtedy powiedział, że nie jest rozpoznawany według niemieckiego kodeksu cywilnego Put ojcostwa, bo jest jeszcze ślub w Polsce, a według kodeksu cywilnego określa żonaty mężczyzna poprosił ojca, by przyjść, potwierdził, chyba że oświadczenie, że nie jest ojciec dziecka. Od tego dnia nazwaliśmy kilka razy i Bogusław to oświadczenie przed sądem krajowym poproszony o to, czego nie zrobił. Bogusław od tego czasu tamtych czasach telefon jest już usunięta, gdy Monica tzw.


Monika nie może działać z powodu ciąży i niestety byłem też bezrobotni, czas było coraz trudniejsze dla nas. Monika nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, statusu pobytu, a wtedy mam podpisana w maju 2010 Monika nadal ze mną w mieszkaniu, trzeba ja usunąć wszystkie usługi przez urząd pracy. Tak więc staliśmy tam i wtedy nie miał pieniędzy, a nawet prawie stracił dom. I wtedy rozpoczęła się przed sądem rozprawy skargę na urzędzie pracy socjalnej w Hamburgu, które następnie wyginać i przełamać po miesiąc wygrali. Ponadto, za pośrednictwem biura Medicare w Hamburgu, narodziny Mikel urodził się 16.06.2010 w szpitalu wypłacane 700 €, musimy spłacić.

 
Ogólnie rzecz biorąc, Monika ma już kilka rachunki ze szpitala i ginekologa płacić rachunki siebie, tylko dlatego, że Bogusław jest uparty i nie wydał oświadczenie, a proces rozwodowy jest zablokowany na stałe. Jeśli on dał im sam w maju 2010 roku, to zostaliśmy wiele problemów oszczędza. Bogusław zwrócił się pozostać uparty i zagroził kolei Monikę na telefonie, co było niezrozumiałe dla nas, że on z siostrą Moniki,, Isabella, z którą mieszkał w Polsce, w domu Monikę, koniec kwietnia 2010 roku, dziecko wychowane w świecie, co Dzieci Moniki w Polsce z pewnością może zaświadczyć.


Kiedy nasze dziecko jest wtedy Mikel przyszedł na 16.06.2010 ze światem, moja kolej zmniejszyła usług urzędu pracy, ponieważ ustalenia miejsca zamieszkania i dziecko Mikel Monika nie było jeszcze jasne i możemy być również wydał akt urodzenia naszego dziecka. Jako że jesteśmy teraz bez medium, gdyż i nie miał pieniędzy i poprosił urząd ds. młodzieży w Niemczech, aby nam pomóc, urząd ds. młodzieży, dziecko zabrane i umieszczone w rodzinie zastępczej, która z kolei do powstania kosztów. Jeden miesiąc otrzymałem od władz w Hamburgu centrum jest litera I, miesięczny koszt 1230, - € zapłacić za Mikel. Ale załóżmy, według Kodeksu cywilnego jest ojcem Krawczyk Bogusława dzieci w Polsce. Ponadto młodzież pana Bogusława Krawczyka, według oficjalnej obowiązku płacenia alimentów na Mikel On również zaprzeczył.


Gdy pan Krawczyk otrzymał pismo z urzędu młodzieży w Hamburgu, był całkowicie rozwiązane, a nagle zgadza się ogłoszenia osadzania której dokonał, według jego zeznań przed sądem w Polsce już. Dopóki nie mamy poświadczone oświadczenie Bogusława pana, że ​​nie jest ojcem Mikel, możemy również wydać akt urodzenia Mikel oraz wszelkie koszty związane zostaną przekazane mu na to jest on zobowiązany do przypuszczać męża i według niemieckiego kodeksu cywilnego . Monika Krawczyk, i muszę spróbować wszystkiego, co możliwe i rozwiązać wszystko bez problemów, ale możemy tylko głos wołającego na puszczy poking iw tym przypadku, końca nie widać.


Ponadto, również potwierdzenie z niemieckiej szkoły wysłany do Ciebie, dzieci Monica, obecnie mieszkający w Polsce mają pewność i odwiedzić szkołę niemiecką. Ponadto będzie również ukończyć badania biologicznego ojcostwa, która jest ważna tylko jeśli przedstawimy pana Bogusława Krawczyka na ustawowe oświadczenie i beglaubte w języku polskim i niemieckim. Nadal szukać determinację Monika pobyt Krawczyk i wyłączną opiekę nad swoimi dziećmi są w przypadku rozwodu w wyroku sądu musi koniecznie. Ponadto pragnę podkreślić, że córka zrodzonego z niewiasty Monika Krawczyk Gabriela na 21.05. 2007 jest bardzo chory i nie wizyta lekarz Krzysztof Krawczyk egzekwowanie. Zgodnie z innymi dziećmi w starym Gabriela ma 4 lat nadal nie jest sam w toalecie.


Krzysztof Krawczyk również poinformował nas, że chce iść ze wszystkimi dziećmi do Słowenii, gdzie ma przyjaciela, który ma duży dom. Pytamy dlatego aby tego uniknąć. Ponadto mamy również pamiętać, że Pan Krawczyk wzrosła w ciągu 1 roku, dwa nowe pojazdy, choć zawsze miał pieniędzy dla dzieci i nie raz ma prawo jazdy i pomimo samochodu i dzieci jest to, co napędza wokół bardzo niebezpieczne . Mamy również podkreślić, że urząd ds. młodzieży w Hamburgu, powiedział nam chce pomóc dzieciom z Moniką aby dostać się do Niemiec. W tym momencie Pan Krawczyk również opuścił mieszkanie w Nowej Hucie, gdyż jest to apartament z Beatą Monika Krawczyk, gdzie nie płacili koszty anyway.


W dodatku mam teraz uwzględnione wszystkie dowody, takie jak koszty faktur szpitalnych, list od usług socjalnych, kopię potwierdzenia umowy areszcie ojcowskiego i dziecko, w tym obrazów płyt CD oraz video z wizyty w Polsce. Prosimy o przesłanie niezwłocznie Affidavit Ubezpieczeń i certyfikowanych mistrzów Krawczyk Bogusława, nie ojciec dziecka Mikel Thoma urodził się 16/06/2010 jest. Widzimy także sami zmuszeni do prasy w Niemczech i Polsce, jak Amnesty International być informowany o tym, ponieważ nie może być, dzieci urodzą się w Europie i nie są zarejestrowane niezwłocznie, a więc dobra wielu dzieci na ryzyko.
Z poważaniem,

Peter Thoma i Monika Beata Krawczyk

Wnioski:

Ponieważ jestem obywatelem Niemiec i mój Mikel syn na 16.06.2009 w Hamburgu w Szpitalu Elim w Hamburgu, urodził się i podpisałem nawet ojcostwa i nadzór nad uznania, że ​​nie jest nawet moim synem, bo moja dziewczyna jest wciąż w postępowaniu rozwodowym, człowiek Według niemieckiego Twojego GBG Przypuśćmy, że ojciec dziecka, choć uważany za ojca nie jest pytanie. Mam teraz podjął badania biologicznego ojcostwa na 08.02.2011 w Hamburgu Willhelsburg Beisen ze służb i dostać skromny w 10 dni. Ale nawet to prawo, zgodnie z Kodeksem cywilnym nie jest ważny tak długo, jak ona jest jeszcze żonaty. Scenariusz jest tak długo, jak możemy nie austellen niemiecką metrykę urodzenia, a dziecko nie istnieje. Zestaw do tego, co mamy jeszcze ..........
 
Badanie ojcostwa
 
On 21/02/2011 dostałam biologicznego testu.
Dziś otrzymałem badania biologicznego, że jestem ojcem Mikel do 99,99%, który urodził się 16/06/2010 w Elim Hospital w Hamburgu, ale teraz jesteśmy ciekawi, co władze są ponownie zestawy przeszkód na drodze do certyfikat Mikel narodziny i moja dziewczyna dostaje statusu pobytu władze imigracyjne, a pokażemy ci, co Bal tutaj tak brakuje.


Riki Peter Geboren 05.01.2012
Riki Peter Geboren 05.01.2012
Mikel Peter geboren 16.06.2010
Mikel Peter geboren 16.06.2010
Gabriela geboren 21.05.2007
Gabriela geboren 21.05.2007
Kacper geboren 01.12.2004
Kacper geboren 01.12.2004
Olivia geboren 06.12.2001
Olivia geboren 06.12.2001
Patricia geboren 21.11.2000
Patricia geboren 21.11.2000